Series
Ratings
21
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0