Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
Lovely, StillRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
Operation FinaleRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
MaudieRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.0
The Good LiarRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 3.5