Movies
Ratings
80
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5