Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0