Movies
Ratings
126
DisobedienceRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Bad MomsRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 1.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 0.5