Series
Ratings
41
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.0
SignalRated ★ 5.0