Movies
Ratings
88 Total EclipseRated ★ 3.5 Total EclipseRated ★ 3.5
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 OrphanRated ★ 3.0 OrphanRated ★ 3.0
 The DepartedRated ★ 3.5 The DepartedRated ★ 3.5
 Marvin's RoomRated ★ 5.0 Marvin's RoomRated ★ 5.0
 In the HouseRated ★ 3.5 In the HouseRated ★ 3.5
 The Last Comfort WomenRated ★ 0.5 The Last Comfort WomenRated ★ 0.5
 Spirits' HomecomingRated ★ 5.0 Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
 She's the ManRated ★ 3.5 She's the ManRated ★ 3.5
 The Truth About EmanuelRated ★ 5.0 The Truth About EmanuelRated ★ 5.0
 Camp X-RayRated ★ 4.5 Camp X-RayRated ★ 4.5
 Panic RoomRated ★ 4.0 Panic RoomRated ★ 4.0
 Tabloid TruthRated ★ 1.0 Tabloid TruthRated ★ 1.0
 Lesson of the EvilRated ★ 3.5 Lesson of the EvilRated ★ 3.5
 Fourth PlaceRated ★ 3.0 Fourth PlaceRated ★ 3.0
 Bleak NightRated ★ 3.5 Bleak NightRated ★ 3.5
 Lady MacbethRated ★ 2.5 Lady MacbethRated ★ 2.5
 Man in LoveRated ★ 1.0 Man in LoveRated ★ 1.0
- WishRated ★ 3.0
 The Berlin FileRated ★ 2.5 The Berlin FileRated ★ 2.5