Movies
Ratings
60
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
BoltRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 1.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5