Series
Ratings
14
SKY CastleRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0