Titles you rated
My GirlRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5