Movies
Ratings
50
TakenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0