Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
- iCarlyRated ★ 3.0
- iCarlyRated ★ 3.0
iCarlyRated ★ 3.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 2.5
Lady StormRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Gold TowerRated ★ 4.0