Movies
Ratings
366
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
TullyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5