Series
Ratings
16
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5