Movies
Ratings
18
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0