Series
Ratings
26
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0