Movies
Ratings
236
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5