Series
Ratings
24
Breaking BadRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 0.5- War of MoneyRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 1.0- Merry MaryRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 0.5