Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5