Titles you rated
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5