Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 1.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
TrollsRated ★ 5.0
StorksRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5