Titles you rated
No BreathingRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0