Titles you rated
City HunterRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0