Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0