Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0