Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0