Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0