Series
Ratings
15- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0