Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5