Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 3.0
- Mongsil EonniRated ★ 2.0
- 사무라이 하이스쿨Rated ★ 3.0
- Alien SamRated ★ 2.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 3.0
Hong Gil-dongRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0