Movies
Ratings
435
LeonRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0