Series
Ratings
11- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5