Series
Ratings
17
LifeRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0