Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0