Series
Ratings
75
Come Back AliveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0