Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5