Movies
Ratings
819
xXxRated ★ 3.5
HookRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
Run All NightRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.5
ChampionRated ★ 4.0