Movies
Ratings
157
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 1.5