Titles you rated
The Lion KingRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
TracersRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0