Series
Ratings
61
The PenguinRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0