Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5