Movies
Ratings
171
Me, Myself and MumRated ★ 3.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Mother's CastleRated ★ 3.0
My Father's GloryRated ★ 3.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0