Movies
Ratings
18
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5