Series
Ratings
132
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The King's AvatarRated ★ 3.5
Untouchable LoversRated ★ 3.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Shadowhunters: The Mortal Instruments Season 1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5