Movies
Ratings
25
Black DogRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 1.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 1.0
AidaRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Bride with White Hair 2Rated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 1.0
The TargetRated ★ 0.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
School of RockRated ★ 1.0