Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0