Series
Ratings
17
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5