Series
Ratings
41
PastaRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5