Titles you rated
IRIS 2Rated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0