Titles you rated
WickedRated ★ 3.5
Gemini ManRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
The Policeman's LineageRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5